Matmazel Coco;

O dönemde Türkiye'deki tek kabare kulübü olma özelliğini taşıyan “Madame Margot” da 2 yıl, haftada 5 gün, 22 dansçıdan oluşan gösteri ekibi ile müzikal şarkılar söylemiş, sunuculuk yapmış ve 3 saat aralıksız interaktif performans sergilemiştir. Şu anda My Cabaret isimli mekanda birbirinden ünlü şarkıcıların ön programında canlı orkestra ile doğaçlama performans sergilemektedir. Aynı zamanda Drag Queen showların yapıldığı Xlarge Club'te MC olarak çalışmaktadır.

 

Bunların dışında birçok organizasyonda gerek sunucu gerekse showgirl olarak bulunmuş; 1001 Direk Sarnıcı, Çırağan Sarayı, Esma Sultan Yalısı, Sait Halim Paşa Yalısı, The Marmara, Ah Mazi by My Cabaret, Ulus29, Hilton, Merit Otel Maxim Royal gibi pekçok seçkin mekanda; Türkiye'nin bir çok ilinde ve KKTC'nde sayısız gösteriye çıkmıştır.

 

Turkcell, Akbank, Garanti Bankası, Teb  Bankası, Doluca Şarap, Yapı-Kredi Bankası, gibi önemli kurumsal firmaların pek çok etkinliğinde, Şişli Belediyesi Hıdırellez Şenlikleri gibi halka açık etkinliklerde, pek çok ödül töreni, Leman Dergisi, Eylül Cansın Misafirhanesi, Alternatif Tiyatrolar konserleri gibi yardım etkinliklerinde, Azis, Hande Yener, Cenk Eren, Nez, Kuşum Aydın, Yılmaz Morgül, Yeşim Salkım, Bedük ve birçok şarkıcının konserlerinde performans sergilemiştir.

 

BVS Group, AishaEvent, Davet Kreatif Grup ve Marche Event gibi pek çok önemli organizasyon şirketinin eventlerinde sahne almıştır.

 

 

Referanslar

© 2014 by matmazelcoco

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • YouTube Clean
  • Instagram Clean